Kurz líbání

11. února 2011 v 6:39 | Werunka |  >♥Vše pro holky♥<
Kurz líbání
Mlask! Přesně to se ozve, až jí po první schůzce vlepíte pusu na… nos! Těsně vedle, pěkně jste to zpackal. Když už líbat, tak ať to za něco stojí. Popíšeme vám pět druhů více či méně vášnivých polibků a prozradíme, kdy je použít.

>> Pusa na tvář.
Polibek na přivítanou nebo když chcete být pozorný. Při setkání ho můžete vlepit
i kamarádce (přípustný je pouze lehký dotyk!). Partnerku jím můžete častovat třeba tehdy, když kolem sebe ve společně obývaném bytě projdete (není to snad 500krát denně?). Nehodí se ke svádění.

>> Ústa na ústa.
I tento druh polibku je vhodný na uvítanou (ale ne s kamarádkou!). Vyjadřuje náklonnost, která však nemusí vést hned k sexu. Je ideální při svatebních obřadech (to platí pro ženicha
s nevěstou; jako svatebčan dáte nevěstě jen letmý polibek na tvář).

>> Kousání.
Něžné kousání a tahání za rty patří
k mistrovským technikám svádění. Náš tip: Opatrně okusujte
a lízejte partnerčin spodní ret, přejíždějte jí špičkou jazyka po celých ústech, jakmile se svým jazykem dotknete toho jejího, stáhněte ho zpátky. Uvidíte, že taková malá předehra ji pěkně rozpálí.

>> S jazykem.
Klasika. Je to polibek, který vás může dovést přímo do ložnice. Hodí se pro nažhavení, jako pozdrav po několikatýdenním odloučení, na rozptýlení v kině (když vás film k smrti nudí). Líbat se prostě můžete, kdykoli se vám zachce. Ovšem při pohřbech (chcete-li dámu utěšit) a rodinných oslavách je to nemístné, jako polibek na zpečetění právě uzavřeného manželství trochu přehnané.
Pozor! Líbání - to už je vlastně sex. Pro většinu žen to ovšem neznamená, že musí nutně dojít na věc.

>> "Cucflek".
Většina žen sání kůže
s následkem malých podlitin zavrhuje. Ale jen do té míry, dokud vám něco takového nezpůsobí samy. Zkuste tuto techniku tehdy, pokud chcete, aby měla žena na noc strávenou s vámi nějakou památku. Její kolegové v práci váš "dárek" jistě nenechají bez povšimnutí…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama