Jak pečovat o vlasy

11. února 2011 v 6:55 | Werunka |  >♥Vše pro správné holky♥<
1. Vlasy si vykartáčujte,aby se odstranila  nečistota a odumřele šupinky kůže.Vyberte si šampon,který je vhodný pro váš typ vlasů-suché,mastné či normalní-a použijte  léčivý šampon,pokud máte lupy.

2. Namočte vlasy do vlažné vody a vetřete do nich malé množství šamponu,až se vytvoří pěna.Krouživými pohyby promasírujte vlasy i pokožku na hlavě.Potom vlasy důkladně  oplachujte,až bedete mít jistotu,že jste smyly všechen šampon.

3. Vytřete vlasy ručníkem,aby zůstaly jen vlhké.Pak vetřete do vlasů malé množství kondicionéru a pročešte je odshora až ke konečkům.

4. Kondicionér nechte působit doporučenou dobu a poté ho spláchněte .Nakonec asi deset vteřin sprchujte vlasy studenou vodou,aby získaly lesk. 


Vysoušení fénem :

Vlasům nejlépe svědčí,necháte-li je volně uschnout ale fénování je to rychlejší . :D

1. Rozdělte si vlasy na několik částí.Osvědčuje se začít s vysoušením na temeni hlavy,ostatní vlasy zatím sepněte a dejte stranou.

2. Fén držte (nastavený na nižší teplotu)nejméně 15cm od hlavy a po celou dobu s ním pohybujte.

3. S vysoušením začněte  vzadu a pohybujte fénem kolem celé hlavy,nakonec dosušte přední vlasy.Při vysoušení zvedejte vlasy kartáčem,pramen po prameni.V této poloze udržujte vlasy tak dlouho,dokud zcela neuschnou.Budou vypadat hustší a objemnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama